Hrubá stavba

Po vydání stavebního povolení ( nebo u domů do 150m2 po ohlášení stavby) je možné zahájit realizaci hrubé stavby. Projekty buď můžeme zhotovit z našeho Katalogu domů, každý projekt lze upravit podle požadavků.

Základy zateplujeme z venkovní strany extrudovaným polystyrenem, aby nedocházelo k promrzání.

Pokud si nevyberete z naší nabídky, zhotovíme Vám se zkušenými architekty a projektanty dům na míru a potom postavíme hrubou stavbu na klíč.

V případě, že již máte zakoupený projekt od jiné společnosti z jiného materiálu a líbí se Vám přednosti systému IZOLOX, není problém postavit Váš dům podle zakoupeného projektu. Překreslíme Váš projekt do systému IZOLOX a postavíme stejně rychle hrubou stavbu jako u typového domu

Pokud někteří zákazníci chtějí pouze hrubou stavbu z IZOLOXU bez základů a střechy, není to rovněž problém, na tyto činnosti jsme specializováni a rádi Vám vyhovíme a dům ze systému IZOLOX smontujeme po celé ČR

HRUBÁ STAVBA - INFORMACE

Co si pod tímto názvem „Hrubá stavba na klíč“ můžete představit? Jistě Vás napadne mnoho myšlenek. My se řídíme tím, co nejvíce požadují naši zákazníci, tedy rychle postavit hrubou stavbu bez starostí – a to tak, aby do stavby nepršelo. Naše heslo „Hrubá stavba na klíč“ tedy znamená, že v krátkém čase budete mít bez starostí zhotovené :

  • základy se základovou deskou a zateplením po obvodě tvrzeným polystyrenem
  • obvodové zdi ze systému IZOLOX s polystyrenem GreyWall a stropní panely IZOLOX, u patrových domů zároveň štíty a půlštok ze systémů IZOLOX s polystyrenem GreyWall
  • střešní konstrukci z dřevěných vazníků s impregnací (u přízemních domů – bungalovů) nebo klasický vázaný krov s impregnací u patrových domů, originální krytinu např. Bramac, Tondach s hydroizolační folií a doplňky, oplechování a žlaby – to vše s prodlouženou zárukou od výrobce krytiny

Podle velikosti domu je celá hrubá stavba na klíč hotová cca za 2 - 4 měsíce.

Podle přání je také možné zhotovit nenosné příčky případně osadit okna. Potom je hrubá stavba na klíč již uzavřená a je možné pokračovat v dokončovacích pracích.

Pokud někteří zákazníci chtějí pouze hrubou stavbu IZOLUXu bez základů a střechy, není to rovněž problém, na tyto činnosti jsme specializováni a rádi Vám vyhovíme a dům ze systému IZOLOX smontujeme po celé ČR.

HRUBÁ STAVBA - SVÉPOMOCNĚ

Pro zákazníky, kteří se rozhodnou stavět svépomocně je přímo na stavbě zaučíme a zajistíme ZDARMA dohled techniky firmy FUTUR při stavbě systému IZOLOX, tj. kontrolu správného postupu stavby, kontrolu osazení výztuží do překladů, stropů a věnců. Hrubá stavba z našeho inteligentního systému je výborná volba pro všechny z Vás, kteří si chtějí svůj dům postavit sami a ušetřit.

Pokud budete mít zájem o bližší informace, rádi Vám je poskytneme v naší kanceláři, kde máme připraveny modely typových rodinných domů a samozřejmě i stavebnici systému IZOLOX s ukázkou stavby stěn, stropů a překladů.

Přesvědčte se sami o kvalitě systému IZOLOX a službách firmy Futur s.r.o.

Vyberte si typový projekt pro hrubou stavbu

Využijte našich služeb i Vy, rádi Vás přesvědčíme o kvalitě. Vždyť
„Stavíme Vaši budoucnost…“
Již nyní rozhodněte o Vašich úsporách v budoucnu…
… stavějte s námi energeticky úsporné domy!

Kontakty

Futur s.r.o. - stavební společnost

Jana Palacha 1552

530 02 Pardubice

Tel.: +420 463 351 470

E-mail: futur@futur.cz

Nejoblíbenější
rodinné domy

Napsali o nás

Můj dům
Dům a zahrada

Mohlo by Vás zajímat