Typové projekty

Typové projekty rodinných domů jsou vhodným řešením pro Vás, kteří máte horší představivost a nechcete nebo neumíte si představit Váš dům podle plánů architekta a chcete ušetřit peníze za typový projekt, který je vždy levnější než dům na míru přímo pro Vás.

Typové projekty jsou většinou vyzkoušené, realizované, mají většinou tradiční řešení a vždy „víte. co kupujete“ protože to předem vidíte. Pokud Vás typový dům zaujme, rádi Vám ho i upravíme podle požadavků a potřeb. Podrobněji je vše popsáno níže.

Typové projekty rodinných domů zajišťujeme po celé ČR!


Ve fázi projektu jsou v podstatě tři možnosti.

 1. Chci typový projekt

  Typové rodinné domy z našeho Katalogu domů. Všechny typové projekty jsou s umístěním domu na parcele
  a napojením na inženýrské sítě. Průkaz energetické náročnosti stavby (energetický štítek stavby) je rovněž v ceně projektu. Jednotná cena typových projektů je 21.000,-Kč bez DPH.

  Typový projet je možné upravit dle přání stavebníka, rozsah úprav je téměř neomezený, např. zrcadlové otočení, úpravy dispozic, velikosti oken a jejich posun… Cena projektu s úpravami je 29.900,-Kč bez DPH(tučně).

 2. Nechci typový projekt

  Dům na míru je pro zákazníky, kteří si nevybrali v Katalogu typových rodinných domů a chtějí projektovou dokumentaci ze stavebního systému IZOLOX. Architekt vytvoří "dům šitý na míru" ve fázi studie a po odsouhlasení pokračujeme
  na projektu.

 3. Mám svůj projekt

  Třetí možnost spočívá v tom, že zákazník má již svou vlastní projektovou dokumentaci v jiném stavebním systému (například z cihel) a chce stavět nízkoenergetickou stavbu z IZOLOXu. V tomto případě spočítáme nabídku ze systému IZOLOX a zajistíme překreslení do stavebního systému IZOLOX včetně nutných statických výkresů a výpočtů.


Od typového projektu až po bydlení


Od projektu až po bydlení - projekt Od projektu až po bydlení - první část stavby Od projektu až po bydlení - druhá část stavby Od projektu až po bydlení - třetí část stavby

Vybírejte z našich typových projektů


Nevyhovují Vám typové domy?

Pokud si nevyberete z naší projekční činnosti vhodný typový projekt, nabízíme ve spolupráci s našimi architekty a projektanty dům na míru určený přímo pro Vás. Projekce je potom trošku časově náročnější, ale máte jedinečný dům, který se nikde nebude opakovat.


Výhody typových domů

Zásadními výhodami typových domů je, že většinou již někde stojí. Typové Domy jsou prozkoušené a můžete si je reálně prohlédnout. Víte tedy předem do čeho jdete a nemůžete narazit na neočekávané překážky nebo nedomyšlené chybičky stavby.

Kontakty

Futur s.r.o. - stavební společnost

Jana Palacha 1552

530 02 Pardubice

Tel.: +420 463 351 470

E-mail: futur@futur.cz

Nejoblíbenější
rodinné domy

Napsali o nás

Můj dům
Dům a zahrada

Mohlo by Vás zajímat