fotogalerie - typové domy

Rodinný dům Adéla

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Adéla s garážových stáním a zastřešenou terasou. Rodinný dům o dispozici 5+1 nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Adéla s garáží

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Adéla s garáží a zastřešenou terasou. Rodinný dům o dispozici 5+1 nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Andrea

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Andrea s garáží o dispozici 5+1. Zastavěná plocha činí 121 m2. U jedné z realizací byla zhotovena na přání zákazníka polovalbová střecha.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Andrea II

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Andrea II, který je se svou dispozicí 5+1 a garážovým stáním vhodný pro rodiny s dětmi. Součástí krytého stání je také místnost na kola a zahradní nářadí.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Bára II

Prostorný nízkoenergetický bungalov Bára II o dispozici 4+1 s terasou a garáží pro 2 osobní automobily poskytuje dostatek prostoru pro čtyř i vícečlenné rodiny. Garáž je zároveň vhodná pro uskladnění domácích potřeb, jízdních kol a dalšího sportovního vybavení.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Barbora

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Barbora, který je se svou užitnou plochou přes 260 m2 největší z naší nabídky. Součástí domu je garáž pro dvě osobní auta a zastřešená terasa. Tento dům je vhodný pro početnou rodinu, která hledá prostorné dětské pokoje a dostatek úložného prostoru.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Barunka

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Barunka s garáží o dispozici 5+1. Dům je možné realizovat bez přisazené garáže nebo ji lze nahradit garážovým stáním. Barunka je velmi oblíbená pro svou optimální velikost a vhodná i na menší parcely.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Bětka

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Bětka s garáží. Zastavěná plocha činí 132 m2 včetně praktického zádveří.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Beáta

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Beáta s garážovým stáním o dispozici 5+1 na svažitém pozemku. Dům byl na přání zákazníka zrcadlově otočen a navýšili jsme počet střešních oken. Realizace hrubé stavby trvala pouhé 2 měsíce včetně technologických přestávek.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Čestmír

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Čestmír s balkónem o dispozici 5+1. Na přání zákazníka byl dům navržen jako dvougenerační. Byla zhotovena bytová jednotka o dispozici 3+1 v přízemí i v patře. Z tohoto důvodu byl zhotoven komín se dvěma průduchy pro napojení krbových kamen v přízemí a krbových kamen v patře. Realizace hrubé stavby trvala pouhých 9 týdnů včetně technologických přestávek.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Čestmír s garáží

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Čestmír s garáží o dispozici 5+1. Na přání zákazníka nebyl zhotoven balkón, byla však provedena změna z vazníkové konstrukce střechy na vázaný krov s přesahem.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Dáša

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Dáša. Na přání zákazníka byla zhotovena i samostatně stojící garáž pro 2 osobní automobily. Realizace základové desky a systému IZOLOX proběhla během 7 týdnů včetně technologických přestávek.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Diana

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Diana o dispozici 3+1, s garáží. Některé domy byly prostorově a dispozičně upraveny podle přání zákazníků. U terasy je možné zhotovit i klenby.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Eliška

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného Eliška o dispozici 4+1 s garážovým stáním. Během jedné realizace bylo na přání zákazníka garážové stání nahrazeno přisazenou garáží.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Ella

Realizace oblíbeného nízkoenergetického bungalovu Ella, který je díky dispozici 4+1 vhodný pro rodiny s dětmi. Typový projekt je možné upravit podle Vašich představ, v realizaci ve fotogalerii např. došlo ke zrušení výklenků v prostřední části domu.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Ella s garáží

Fotogalerie realizací nízkoenergetického bungalovu Ella s garáží o dispozici 4+1+garáž. Dům disponuje prostorným východem na terasu z obývacího pokoje a komínem s izostatickou vložkou.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Erika

Fotogalerie z realizace rodinného domu Erika. Dům byl podsklepen deskami IZOLOX s integrovanou izolací 15 cm polystyrenu, protože parcela měla velký sklon. Výsledkem spolupráce zákazníka a našeho týmu je moderní dům, který efektivně využívá prostor daný sklonem parcely.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Gabriela

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Gabriela o dispozici 4+1.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Gita

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického bungalovu Gita o dispozici 4+1 a prostornou terasou, který patří k nejoblíbenějším v současnosti. Zastavěná plocha bungalovu Gita 153 m2 poskytuje dostatek prostoru pro rodiny s dětmi nebo starší páry s vnoučaty. Galerie obsahuje klasickou i zrcadlově otočenou variantu. K domu je zároveň možné připojit garáž pro osobní automobil (fotografie z tohoto řešení najdete v samostatné galerii Gita s garáží).
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Gita s garáží

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického bungalovu Gita o dispozici 4+1 a prostornou terasou, který patří k nejoblíbenějším v současnosti. Zastavěná plocha bungalovu Gita 153 m2 poskytuje dostatek prostoru pro rodiny s dětmi nebo starší páry s vnoučaty. Galerie obsahuje klasickou i zrcadlově otočenou variantu.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Gita se štíty

Realizace přízemního domu RD Gita se sedlovou střechou a štíty. Změna byla nutná kvůli podmínkám stavebního úřadu v místě stavby. Místo pod střechou je možné využít jako úložný prostor.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Ilona

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Ilona s přisazenou garáží a dispozicí 5+1. Zastavěná plocha je 135m2. Rodinný dům má velmi prostorné podkroví díky vyšší nadezdívce. Dům je možné realizovat bez balkónu nebo garáž nahradit garážovým stáním.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Iva

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Iva s dispozicí 5+1 a garáží.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Iveta

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Iveta. Moderní rodinný dům s praktickým zádveřím a prostornou garáží.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Jana

Fotogalerie z realizací rodinného domu Jana o dispozici 3+1 a zastřešenou terasou. Dům je možné zhotovit s valbovou střechou podle projektu, nebo případně se štíty a sedlovou střechou.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Jitka

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Jitka s dispozicí 4+1.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Karolína

Fotogalerie z realizací rodinného domu Karolína. Dům o dispozici 6+1 s prostornou garáží pro 2 osobní automobily má zastavěnou plochu 153 m2 a velmi prostorné podkroví.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Katka

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Katka s garáží a dispozicí 5+1. Realizace se liší oproti vizualizaci velikostí garáže nebo její orientací.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Kristýna

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Kristýna o dispozici 5+1 s garáží.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Lenka

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Lenka o dispozici 5+1 s garážovým stáním. Oproti typovému projektu byl na přání zákazníka vchod do domu přesunut pod stříšku garážového stání.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Linda 1G

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Linda 1G, který je se svou dispozicí 6+1+garáž jeden z největších v naší nabídce.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Linda 2G

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Linda 1G, který je se svou dispozicí 6+1+dvojgaráž jeden z největších v naší nabídce. Velkorysé prostory pro čtyřčlenné rodiny v kombinací s dvojgaráží zajišťují dostatek prostoru pro bydlení i skladování sezónních věcí.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Lojza

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Lojza o dispozici 6+1. Dům byl oproti typovému projektu upraven, došlo k odebrání garážového stání a ke změně sklonu střechy, protože výstavba probíhala v chráněné krajinné oblasti.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Marika

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Marika s garáží a dispozicí 4+1.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Michaela

Fotogalerie z realizací rodinného domu Michaela 5+1 s různými typy oken podle přání zákazníků. Rodinný dům je možné udělat se sedlovou střechou nebo polovalbovou střechou (jako vizualizace v katalogu RD).
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Michaela s garáží

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Michaela s garáží ve svahu. Dům o dispozici 5+1+G se sedlovou střechou, užitná plocha domu je 140 m2.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Milan

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Milan s dispozicí 6+1. Jednotlivé realizace se liší počtem střešních oken.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Otík

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Otík s garážovým stáním a dispozicí 5+1.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Otík s garáží

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Otík s garáží o dispozici 5+1. Garážové stání bylo nahrazeno garáží a byla změněna konstrukce střechy podle přání zákazníka.


Rodinný dům Pája

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Pája v okolí Prahy. Rodinný dům o dispozici 5+1 s garáží nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu. Střechu nad garáží tvoří pultová střecha, která je ukryta za atikou. Provedení fasády v šedém odstínu v kombinaci s kamenným obkladem dodává rodinnému domu moderní design.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Petra

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Petra. Dispozice 5+1+garáž zajišťuje dostatek prostoru pro rodiny s dětmi.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Regina II

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Regina I, který je díky dispozici 5+1+dvojgaráž velmi oblíbený. Oproti Regině II má valbovou střechu i u garáže (kdežto u Reginy II je střecha pultová). Regina byla současně jubilejním 800 domem, který naše společnost postavila.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Renata

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Renata o dispozici 4+1+G. Zastavěná plocha činí 112 m2 včetně praktického zádveří.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Roman

Rodinný dům Roman patří k novinkám v našem katalogu. V typové verzi je dům krytý valbovou střechou (sklon 25 stupňů), je však možné k domu zhotovit štíty a střechu sedlovou se sklonem 30 stupňů, což bývá někdy požadavkem stavebního úřadu.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Sandra

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Sandra s dispozicí 5+1+dvojgaráž. Zastavěná plocha tohoto domu je 168 m2.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Tamara

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Tamara. Realizace se liší střešní konstrukcí. První realizace je zhotovena podle vizualizace rodinného domu, zde krov nepřesahuje podkrovní nadezdívku a dům tím získává modernější design. U dalších realizací došlo k vytvoření klasického přesahu krovu resp. střešní konstrukce přes podkrovní nadezdívku nebo zhotovení přístavby na zahradní nářadí a sportovní potřeby. Vše je podle přání zákazníka.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Viktorie

Fotogalerie z realizace pasivního rodinného domu Viktorie o dispozici 6+1. Projekt byl vypracován v pasivním standartu tak, aby splňoval dotační program Nová zelená úsporám. Zároveň byla k domu přisazena garáž s atikou. Pultová střecha byla nahrazena valbovou.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Xenie

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Xenie. Dům o dispozici 6+1+2G s terasou nad garáží poskytuje dostatek obytného a úložného prostoru pro celou rodinu. Níže uvidíte unikátní propojení dvou Xénií do jedné! Došlo k propojení garáží a na její střeše byla zhotovena terasa. Mezi domy vznikl společný prostor s venkovním sezením zahradou a jezírkem. To vše podle přání zákazníka. Zastavěná plocha jednoho domu činí 187 m2.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Zuzana

Fotogalerie z realizací nízkoenergetického rodinného domu Zuzana, který je největším bungalovem z naší nabídky, a je tudíž velmi oblíbený zejména u rodin s dvěma či více dětmi. Dospělí zase ocení velkou kuchyň či úložné prostory.
Přejít na projekt domu


Rodinný dům Zuzka

Fotogalerie z realizace nízkoenergetického rodinného domu Zuzka s garáží a dispozicí 4+1.
Přejít na projekt domu

Vybíráte projekt? Plánujete stavbu domu? Poradíme Vám!

Jan Černý

Jan Černý

specialista na výběr a výstavbu domů

+420 603 778 656
jcerny@futur.cz

FUTUR s.r.o.
stavební společnost

Korespondenční adresa
(návštěvy zájemců o stavbu)

Pardubická 39
537 01 Chrudim

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: