image

Projekty rodinných domů

Naše společnost se projektováním a stavbou rodinných domů zabývá již více než 25 let. Za tu dobu jsme postavili více než 800 rodinných domů. Projekty typových domů na našich webových stránkách jsou pravidelně doplňovány a s každou realizací je konkrétní dům projekčně vylepšován. Jakýkoliv dům z našeho katalogu rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům. Změny v počtu a rozměrech oken, rozšíření terasy, úpravy vnitřní dispozice či zvětšení garáže jsou naprosto běžné.

Projekty rodinných domů - naše nabídka

Prohlédněte si také naší nabídku bungalovů

Prohlédněte si také nejoblíbenější domy z naší nabídky

Nevybrali jste si z naší nabídky typových projektů?

Proč typový projekt rodinného domu?

Projekty rodinných domů v typovém provedení se využívají nejčastěji pro svoji velice výhodnou cenu. Také jsou vhodné pro klienty, kteří si neumí představit dům podle předběžného návrhu. Každý projekt rodinného domu je možné upravit podle Vašich požadavků, změnit velikosti oken, dveří i jejich polohu, zrcadlově dům otočit, upravit vnitřní dispozice, apod. Velkou výhodou je, že předem víte, jak bude dům vypadat, a to díky naší obsáhlé fotogalerii realizací.

Když si nevyberete typový projekt

Pokud si nevyberete z našich typových projektů rodinných domů, rádi Vám zhotovíme individuální projekt rodinného domu na míru. Zkušený tým architektů a techniků dokáže skloubit i netradiční požadavky na řešení Vašeho bydlení. Velkou výhodou individuálního projektu je, že dům lépe a přesněji zapadne do místa, kam patří - architekt se totiž může zaměřit na konkrétní řešení v kontextu stavby, pozemku i jeho okolí. Prohlédněte si naši fotogalerii realizovaných individuálních projektů.

Projekty rodinných domů a jejich úpravy

Pokud si vyberete určitý typový projekt a nelíbí se Vám jakákoliv drobnost nebo i větší část, rádi Vám jej upravíme. Přizpůsobíme projekt Vašim požadavkům tak, jak je maximálně technicky možné. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem přes poptávkový formulář.

Projekty moderních rodinných domů

V současnosti jsou trendem projekty moderních rodinných domů. Pořizují si je většinou zákazníci, kteří mají obvykle parcely u velkých měst a moderní návrhy je oslovují, chtějí se odlišit, nebo se prostě domnívají, že i příměstská výstavba rodinných domů může být moderní a netradiční. Na našich stránkách najdete projekty moderních rodinných domů přízemních i patrových. Jsou to moderně řešené projekty od fasády s obklady dřevěnými prvky rodinných domů až po dispozice domů dotvářené moderními rovnými liniemi. Podívejte se do naší fotogalerie.

Komplexní projekty rodinných domů

Naše veškeré projekty rodinných domů zhotovujeme vždy komplexně. To znamená, že projekty obsahují všechny potřebné náležitosti a jiný projektant do nich již nemusí zasahovat. Každý projekt od naší společnosti obsahuje souhrnnou a technickou zprávu, požární zprávu, umístění domu na parcele – situační výkres, napojení na inženýrské sítě – situační výkres, průkaz energetické náročnosti stavby, stavební výkresy – půdorysy, řezy, pohledy, krov, skladby podlah, statickou část – výztuž do překladů, průvlaků, věnců a případně stropu a schodiště, rozvody topení, elektro a zdravotechniky. Pokud si nevyberete z našeho katalogu typových projektů rodinných domů, s kolegy architekty Vám vyhotovíme na míru projekt individuální.

image

Kvalitní stavební systém

image

Vstřícné jednání a lidský přístup

image

Profesionální projekty

image

Celorepubliková působnost

Vybíráte projekt? Plánujete stavbu domu? Poradíme Vám!

Jan Černý

Jan Černý

specialista na výběr a výstavbu domů

+420 603 778 656
jcerny@futur.cz

FUTUR s.r.o.
stavební společnost

Korespondenční adresa
(návštěvy zájemců o stavbu)

Pardubická 39
537 01 Chrudim

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: