image

Projekty rodinných domů

Projekty patrových rodinných domů jsou žádané u mladých párů, u zákazníků s menším pozemkem a také u lidí bydlících v bytě, kteří se chtějí přestěhovat do domu. Všechny níže uvedené patrové domy rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům, změny v počtu a rozměrech oken, rozšíření terasy, úpravy vnitřní dispozice či zvětšení garáže jsou naprosto běžné a realizovatelné.

Projekty rodinných domů - naše nabídka

Prohlédněte si také naší nabídku bungalovů

Prohlédněte si také nejoblíbenější domy z naší nabídky

Nevybrali jste si z naší nabídky typových projektů?

Proč typový projekt rodinného domu?

Projekty rodinných domů v typovém provedení se využívají nejčastěji pro svoji velice výhodnou cenu. Každý projekt rodinného domu je možné upravit podle Vašich požadavků, změnit velikosti oken, dveří i jejich polohu, zrcadlově otočit, upravit nenosné příčky, apod. Velikou výhodou je to, že již víte předem, jak dům vypadá. Dům je na projektu vždy zakreslen v situaci na Vašem pozemku a je projekčně napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, plyn, kanalizace, elektřina).

Když si nevyberete typový projekt

Pokud si nevyberete z typových projektů rodinných domů, rádi Vám zhotovíme individuální (též “atypický“) projekt rodinného domu na míru. Zkušený tým architektů a techniků dokáže skloubit i netradiční požadavky na řešení Vašeho bydlení. Velkou výhodou individuálního projektu je, že dům lépe a přesněji zapadne do místa, kam patří - architekt se totiž může zaměřit na konkrétní řešení v kontextu stavby, pozemku i jeho okolí. Prohlédněte si naši fotogaleriirealizovaných atypických staveb.

Projekty rodinných domů - úpravy

Pokud si vyberete určitý typový projekt a nelíbí se Vám jakákoliv drobnost nebo i větší část, rádi Vám typový projekt upravíme. Přizpůsobíme projekt Vašim požadavkům tak, jak je maximálně technicky možné. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem přes poptávkový formulář.

Projekty moderních rodinných domů

V současnosti jsou trendem projekty moderních rodinných domů. Pořizují si je většinou zákazníci, kteří mají obvykle parcely u velkých měst a moderní návrhy je oslovují, chtějí se odlišit, nebo se prostě domnívají, že i příměstská výstavba rodinných domů může být moderní a netradiční. Na našich stránkách najdete projekty moderních rodinných domů přízemních i patrových. Jsou to moderně řešené projekty od fasády s obklady dřevěnými prvky rodinných domů až po dispozice domů dotvářené moderními rovnými liniemi.

Projekty rodinných domů na klíč

Naše veškeré projekty rodinných domů zhotovujeme vždy na klíč. To znamená, že projekty jsou kompletní a jiný projektant do nich již nemusí zasahovat. Všechny projekty rodinných domů jsou napojeny na inženýrské sítě na konkrétní parcele a obsahují kromě stavební části i veškeré výkresy topení, elektro , vody i kanalizace. V projektu rodinných domů na klíč je samozřejmě obsažena také požární zpráva a průkaz energetické náročnosti budovy. Pokud si zákazník nevybere z nabídky typových projektů rodinných domů, s našimi architekty a projektanty mu vyhotovíme podle jeho požadavků projekt individuální.

kontaktujte nás

+420 463 351 470

FUTUR s.r.o.
stavební společnost

IČO: 62026704
DIČ: CZ62026704

futur@futur.cz

Korespondenční adresa
(návštěvy zájemců o stavbu)

Pardubická 39
537 01 Chrudim

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: