Projekce, projekční činnost Pardubice, Hradec Králové + celá ČR

Společnost FUTUR Pardubice Vám nabízí projekci nejen rodinných domů, ale i garáží, bytových domů, autosalonů, objektů pro podnikání. Těžiště projekce je však v projekční činnosti rodinných domů. Vyprojektovali jsme stovky projektů rodinných domů a postavili více než 800 rodinných domů po celé ČR.

Projekční činnost začínáme konzultacemi a sladěním požadavků zákazníků s tvarem a velikostí pozemku a typem domu. U projekce vždy respektujeme přání a specifické požadavky úřadů i zákazníků. Vybrat si můžete z typových projektů bungalovů nebo typových projektů patrových domů.

Je možné mít všechny typové domy bez úprav nebo projekce upraví domy podle přání. Vždy je dům osazen na parcele a napojen na inženýrské sítě(voda, plyn, kanalizace, elektřina).

Pokud si nevyberete z naší projekční činnosti vhodný typový dům, nabízíme ve spolupráci s našimi architekty a projektanty dům na míru určený přímo pro Vás. Projekce je potom trošku časově náročnější, ale máte jedinečný dům, který se nikde nebude opakovat.

Podle hotového projektu potom dům postavíme.

Vybíráte projekt? Plánujete stavbu domu? Poradíme Vám!

Jan Černý

Jan Černý

specialista na výběr a výstavbu domů

+420 603 778 656
jcerny@futur.cz

FUTUR s.r.o.
stavební společnost

Korespondenční adresa
(návštěvy zájemců o stavbu)

Pardubická 39
537 01 Chrudim

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: