image

Rodinné domy

Nejoblíbenější a nejvyhledávanější rodinné domy z nabídky naší společnosti FUTUR jsou uvedeny níže. Jsou označeny jako TOP. Pokud byste chtěli vidět kompletní nabídku všech našich typových domů, nahoře v záhlaví kliknete na složku rodinné domy přízemní nebo patrové.

Rodinné domy - přízemní

Prohlédněte si naši nabídku neojoblíbenějších přízemních rodinných domů.

Rodinné domy - patrové

Prohlédněte si naši nabídku neojoblíbenějších patrových rodinných domů.

Rodinné domy na míru

Ať už rodinné domy přízemní nebo rodinné domy patrové – můžete mít vždy buď jako typové nebo s úpravami. Pravdou je, že nejžádanější jsou projekty s úpravami podle Vašeho přání za super cenu. Vybraný rodinný dům Vám můžeme např. zrcadlově otočit, změnit velikosti oken, vnitřních příček nebo dispozic. Výhodou tohoto řešení je to, že máte vyzkoušený dům, který Vám upravíme podle Vašich požadavků s našimi zkušenými architekty a přitom předem víte, jak vypadá. :-) Navíc je to vždy originální řešení přímo pro Vás, takže společně spolu vytváříme projekt Vašeho rodinného domu „na míru“.

Atypické rodinné domy

Pokud si nevyberete z naší nabídky typových rodinných domů, není problém s našimi odborníky, architekty a projektanty vytvořit přímo pro Vás atypický rodinný dům dle Vašeho zadání a požadavků. Do návrhu vždy promítneme naše zkušenosti z předchozích 27 let projektování a realizování rodinných domů. Vždy je naším cílem u každého zákazníka to, aby dům byl nejen krásný, ale i prakticky dispozičně řešený i s přihlédnutím k místním poměrům na Vašem pozemku. Rádi v tomto opravdu poradíme tak, abyste byli spokojeni, což je vždy pro nás tím hlavním cílem. Vždy proto máme ke každému zákazníkovi a jeho rodinnému domu individuální přístup, kdy zjišťujeme požadavky, styl bydlení jeho rodiny, jeho záměry do budoucna, atd. Naše služby pro zákazníky rodinných domů jsou již obsaženy v našem hesle „Stavíme Vaši budoucnost!“.

Přízemní rodinné domy

U přízemních rodinných domů je velkou výhodou, že není nutné chodit do patra a prostor místo schodiště tedy je možné využít jinak. Navíc tyto domy lze konstruovat jako bezbariérové, snadno je možné je upravit tedy i pro tělesně postižené jedince, máme s tímto poměrně velkou praxi z předchozích realizací přízemních rodinných domů.

Patrové rodinné domy

U patrových rodinných domů je zase menší zastavěná plocha a menší plocha střešní konstrukce, čímž stačí menší parcela na výstavbu patrového rodinného domu oproti přízemnímu při zachování počtu místností. U těchto patrových rodinných domů také lépe vychází bilance energetických ztrát budovy ve srovnání s přízemními rodinnými domy, takže se snáze dostanou do kategorie nízkoenergetických případně pasivních domů.

kontaktujte nás

+420 463 351 470

FUTUR s.r.o.
stavební společnost

IČO: 62026704
DIČ: CZ62026704

futur@futur.cz

Korespondenční adresa
(návštěvy zájemců o stavbu)

Pardubická 39
537 01 Chrudim

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: