image

Rodinné domy

Nejoblíbenější domy z našeho katalogu rodinných domů jsou uvedeny níže. Pokud byste chtěli vidět kompletní nabídku všech našich typových domů, nahoře v záhlaví klikněte na „katalog domů“ a vyberte si rodinné domy přízemní (bungalovy) nebo patrové. Pokud si nevyberete z katalogu, vytvoříme Vám individuální projekt na míru.
Více informací najdete v sekci „služby – individuální projekty“.

Rodinné domy - přízemní

Prohlédněte si naši nabídku neojoblíbenějších přízemních rodinných domů.

Rodinné domy - patrové

Prohlédněte si naši nabídku neojoblíbenějších patrových rodinných domů.

Typové rodinné domy

Ať už rodinné domy přízemní (bungalovy) nebo patrové – ty všechny umíme vyprojektovat. Podívejte se do našeho katalogu rodinných domů a vyberte si. Pokud Vám dům nebude úplně vyhovovat, rádi jej pro Vás upravíme. Můžeme např. celý dům zrcadlově otočit, zvětšit terasu, změnit velikosti oken či upravit vnitřní dispozice. Výhodou typového domu je, že budete bydlet ve vyzkoušeném domě, který prošel již několika desítkami realizací – při každé z nich jej vylepšíme. Fotografie z realizací naleznete zde. Myslíme také na to, aby se dům vešel na Váš pozemek, proto v rámci služeb zajistíme osazení rodinného domu na parcelu v souladu se stavebním zákonem. Máme též zkušenosti se stavbami na pozemcích s vysokým sklonem terénu, na parcelách bez inženýrských sítí, s výstavbou bezbariérových rodinných domů či s výstavbami v chráněných krajinných oblastech s přísnými regulativy.

Atypické rodinné domy – domy na míru

Pokud si nevyberete z naší nabídky typových rodinných domů, rádi Vám s našimi kolegy architekty a projektanty vytvoříme rodinný dům na míru dle Vašeho zadání a požadavků. Do návrhu vždy promítneme naše zkušenosti z předchozích 27 let projektování rodinných domů. Vždy je naším cílem, aby dům byl nejen pohledově hezký, ale též prakticky dispozičně řešený. V potaz bereme také místní poměry na Vašem pozemku. Jsme rodinná firma, proto máme ke každému zákazníkovi a jeho domu individuální přístup. Naše služby pro zákazníky jsou obsaženy v hesle „Stavíme Vaši budoucnost!“. Více než 800 realizací je toho důkazem.

Přízemní rodinné domy – bungalovy

U přízemních rodinných domů, neboli bungalovů, je velkou výhodou, že není nutné chodit do patra a prostor místo schodiště je tedy možné využít jinak. Navíc lze tyto domy konstruovat jako bezbariérové.

Patrové rodinné domy

U patrových rodinných domů je menší zastavěná plocha, takže na výstavbu patrového rodinného domu oproti bungalovu při zachování stejného počtu místností stačí menší parcela. U patrových rodinných domů také lépe vychází bilance energetických ztrát budovy ve srovnání s přízemními rodinnými domy, takže se snáze dostanou do kategorie energeticky velmi úsporných domů.

Projekty rodinných domů

Typové projekty rodinných domů jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí snížit náklady na projekt nebo si neumí představit svůj dům podle předběžného návrhu. Také je vhodný pro klienty, kteří rádi využijí vyzkoušeného typového projektu, který je již několikrát realizován a neustále vylepšován.

Projekty dodáváme v pěti vyhotoveních, přičemž každé z nich obsahuje souhrnnou a technickou zprávu, požární zprávu, umístění domu na parcele – situační výkres, napojení na inženýrské sítě – situační výkres, průkaz energetické náročnosti stavby, stavební výkresy – půdorysy, řezy, pohledy, krov, skladby podlah, statickou část – výztuž do překladů, průvlaků, věnců a případně stropu a schodiště, rozvody topení, elektro a zdravotechniky. Projekt je vždy součástí dodávky celé hrubé stavby od naší společnosti a samostatně je neprodejný.

image

Kvalitní stavební systém

image

Vstřícné jednání a lidský přístup

image

Profesionální projekty

image

Celorepubliková působnost

Vybíráte projekt? Plánujete stavbu domu? Poradíme Vám!

Jan Černý

Jan Černý

specialista na výběr a výstavbu domů

+420 603 778 656
jcerny@futur.cz

FUTUR s.r.o.
stavební společnost

Korespondenční adresa
(návštěvy zájemců o stavbu)

Pardubická 39
537 01 Chrudim

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: