Aktuální informace 2020

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů neboli přízemních domů jsou v poslední dobou velice rozšířené. Můžete si zvolit projekt bungalovu typového nebo Vám vypracujeme podle Vašich požadavků a potřeb atypický projekt bungalovu jakékoliv velikosti. Každopádně Vám projekt níže uvedeného typového bungalovu upravíme podle požadavků také, je to naprosto běžná praxe a máte vždy originální dům.

Projekty bungalovů - naše nabídka

Využijte tedy široké nabídky projektů bungalovů typových níže prezentovaných a berte je jako námět pro případné úpravy.

Výhody bungalovů

Bungalovy neboli přízemní domy bez využitelného podkroví jsou v poslední době velmi oblíbené. Bungalovy mají jednoznačnou výhodu oproti patrovým domům tím, že nemusíte chodit do schodů a mohou se tedy zhotovit jako bezbariérové nebo pro dříve narozené, které schody mohou zmáhat a jsou nepohodlné.

Projekty bungalovů pro tělesně postižené

Tvoříme projekty bungalovů pro tělesně postižené. S bezbariérovými bungalovy má maše společnost zkušenosti z předchozích realizací. Další výhodou realizovaných bungalovů je to, že vše si opravíte ze „žebříku“ – jsou to nízké domy.

Atypické projekty bungalovů

Atypické projekty jsou vhodné pro zákazníky, kteří si nevyberou z nabídky typových projektů bungalovů. Tyto atypické projekty domů na míru vytváříme pro zákazníky, kteří mají dobrou představivost a svoji jasnou vizi bydlení, dále pro zákazníky s atypickým pozemkem nebo specifickými požadavky.

Moderní bungalovy

Trendem naší doby jsou moderní přízemní domy neboli bungalovy. Pořizovat si moderní bungalovy neznamená, že by musela střecha být jen plochá nebo pultová, i když je toto obecně mnoho zákazníky považováno za moderní řešení bungalovů. Moderní přízemní dům - bungalov může mít i štítové zdi a jednoduchou sedlovou střechu. Jde o celkový vzhled obvykle s okny bez členění a obkladovými prvky na fasádě ze dřeva nebo keramických pásků. Moderní dispozice bungalovů je obvykle velmi jednoduchá, i když do detailu promyšlená s velkým obývacím prostorem spojeným s kuchyňským koutem nebo kuchyní a jídelnou. Rovné linie chodeb, jednoduchost a funkčnost jsou vždy podmínkou moderních bungalovů.